BÝT SAMA SEBOU

 

Brněnské Centrum naděje a pomoci připravuje od 13. 3. do 17. 3. 2023 kurz Být sama sebou. Tento velmi oblíbený týdenní kurz je určený pro dívky ve věku 12 – 18 let.

V kurzu se s dívkami zaměřujeme především na témata, která bývají někdy pro rodiče v komunikaci s dospívajícími náročná. Věnujeme se tématům: Jak přistupovat k sexualitě zodpovědně, otázkám rozvoje osobnosti a jak budovat dobré vztahy. Nechybí však ani témata módy a kosmetiky. To vše předáváme zábavnou a interaktivní formou. Dívky mohou během kurzu zjistit své přednosti a talenty. Objeví také oblasti, ve kterých mohou své schopnosti posunout k lepšímu.

Naším přáním a motivací kurzu je, aby dívky získaly informace, které jim pomohou například v komunikaci s rodiči a vrstevníky, právě ve složitém období dospívání.  Pro rodiče může být důležité, že etické hodnoty jsou předkládány v souladu s křesťanskými principy.

 

Pokud by Vás kurz zaujal, přihlášky a více informací nejdete na našich stránkách www.cenap.cz.

 

V Centru naděje a pomoci se věnujeme životním situacím, které se týkají těhotenství, mateřství a rodičovství. Vnímáme jako důležité také dospívajícím předávat pravdivé informace o lidské plodnosti, povzbuzení k sebeúctě a vytváření dobrých vztahů. Kromě individuálních konzultací nabízíme též rozmanité kurzy.

Pokud by Vás zajímala jakákoli jiná problematika, které se věnujeme, a se kterou bychom Vám nebo Vašim blízkým mohli pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

 

Jsme tu i pro Vás!

 

bss_jaro_1