Seznam duchovních farnosti

Kněží působící ve farnosti v současnosti i v minulosti

P. Ing. Mgr. Vít Hába

P. Ing. Mgr. Vít Hába

administrátor exkurendo ( od 1.8.2015 )

P. Bohumil Urbánek

P. Bohumil Urbánek

administrátor exkurendo (1.8.2011 - 31.7.2015 )

P. Robert Prodělal

P. Robert Prodělal

administrátor exkurendo (1.8.2009 - 31.7.2011 )

P. Jiří Janoušek

P. Jiří Janoušek

administrátor exkurendo (1.8.2007 - 31.7.2009 )

P. Pavel Pacner

P. Pavel Pacner

administrátor exkurendo (1.8.2004 - 31.7.2007 )

P. Karel Rozehnal

P. Karel Rozehnal

administrátor exkurendo (1.8.2002 - 31.7.2004 )

1