Pořad bohoslužeb

od 17. 3. do 24. 3. 2024 - 12. týden

neděle 17. 3. 5. NEDĚLE POSTNÍ
kostel sv. Cyrila a Metoděje 09:00 Mše sv. - za muže naší farnosti
14:00 Pobožnost křížové cesty (muži)
pondělí 18. 3. pondělí 5. postního týdne
úterý 19. 3. slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie
středa 20. 3. středa 5. postního týdne
čtvrtek 21. 3. čtvrtek 5. postního týdne
kostel sv. Cyrila a Metoděje 16:00 Adorace a možnost přijetí svátosti smíření
17:00 Mše sv. - za Jarmilu Hasoňovou, celou živou a zemřelou rodinu
pátek 22. 3. pátek 5. postního týdne
sobota 23. 3. sobota 5. postního týdne
neděle 24. 3. KVĚTNÁ (PAŠIJOVÁ) NEDĚLE
kostel sv. Cyrila a Metoděje 09:00 Mše sv. - za živou a zemřelou rodinu Maradovu a Hrdličkovu
14:00 Pobožnost křížové cesty

Úklid kostela: H. Bimková, Bílková, J. Gožďálová, Jarošová

Lektorská služba příští neděli: J. Molnár, M. Hromková

Další setkání dětského farního společenství CYRILEK se uskuteční v sobotu 23. 3 2024 od 10:00 do 11:30 na faře v Lužicích.

Ve středu 20. 3. 2024 se v Hodoníně uskuteční první diskuze otevřená pro všechny věřící s biskupem Pavlem Konzbulem a generálním vikářem Pavlem Kafkou s názvem AŽNAVĚKY NAŽIVO. Diskuze se bude týkat dění na biskupství, dozvíte se, co se chystá v brněnské diecézi, ale pustíme se i do osobní roviny. Samozřejmě bude prostor i pro dotazy z publika a následné neformální setkání u kávy. Cílem je společně se potkat a otevřít dialog v rámci diecéze o tématech, která jsou pro vás důležitá.
Srdečně zveme na mši svatou v 17:45 a následně v 18:30 na diskuzní večer v sále farního centra v Hodoníně. Více informací najdete na plakátu nebo webu či Facebooku biskupství.

Příští týden je v naší farnosti poslední možnost k předvelikonoční svátosti smíření. Pokud to někomu z jakýchkoliv důvodů nevyjde, tak bude muset využít příležitosti v jiných farnostech. U nás budou zpovídat ve čtvrtek hodinu před mší svatou (tj. 16:00-17:00) 2 zpovědníci - Otec Vít a Otec Bohumil.

Příští neděle je Květná, tzv. pašijová neděle. Mimo pašijí, které zazní během mše svaté, proběhne před mší svatou žehnání ratolestí. Ratolesti si, prosím, přineste vlastní.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY